Koupelny, které potěší
326 911 561

O firmě

Firma vznikla v září 1991, jako čistě rodinný podnik. Naší první prodejnou byla garáž u rodinného domku a počínajícím sortimentem obklady a dlažby rakovnických keramických závodů. Postupně jsme rozšiřovali nejen pronajaté skladovací prostory, ale i sortiment o dlažby z CHKZ Chlumčany, obklady z HOB Horní Bříza, Podbořan, ale i obklady a dlažby zahraničních keramiček.

Prodejna Kerabo

V roce 1995 jsme zakoupili pozemek na okraji Staré Boleslavi, jen pár set metrů od nájezdu na rychlostní komunikaci R10 Praha – Mladá Boleslav. V následujícím roce jsme vlastními silami začali stavět skladovací halu a prodejnu, kterou jsme v červnu 1997 otevřeli. Sortiment se rozšiřuje a naše firma zabývající se nejen maloobchodem, ale i velkoobchodem se potýkala stále s nedostatkem prostoru jak skladovým, tak i prodejním. Každým rokem jsme investovali finance zpět do firmy pro rozšíření prodejny a skladu.

Nyní naše prodejní prostory zaujímají 300 m2 a skladovací plocha téměř 1500 m2. Náš sortiment se rozšířil a tak prodáváme obklady a dlažby českých výrobců nyní pod názvy RAKO a OBJEKT, dále sortiment firmy Zorka Keramika, obklady a dlažby polské výroby CERAMIKA PARADYZ , OPOCZNO, TUBADZYN, CERSANIT atd. Dále nabízíme sanitární keramiku, sprchové kouty, koupelnový nábytek, elektrické topné systémy RAYCHEM, vodovodní baterie firmy Slezák – RAV cz , ukončovací lišty, lepící a spárovací tmely SAKRET a od roku 2009 i CERESIT , nářadí pro obkladače a koupelnové doplňky. Obklady a dlažby máme vystaveny nejen na plochách posuvných či otáčecích skříní, ale též ve dvaceti šesti kójích vzorových koupelen, které si díky výsuvným panelům můžete představit v jiných odstínech či druzích. Po dohodě provádíme grafické návrhy Vaší koupelny, WC, či celého bytu.

Téměř veškeré u nás vystavené zboží máme skladem. Velkoodběratelům poskytujeme nejen množstevní slevy, ale i kompletní servis.

Zboží u nás zakoupené je možné odvézt na Vámi určené místo firemní dodávkou s nosností 2,5 tuny, větší odběry je možné odvézt po dohodě s některým z našich smluvních partnerů. Naše specializovaná prodejna Vás díky široké škále sortimentu, příznivým cenám a příjemným vystupováním celého proškoleného personálu zcela jistě uspokojí.

Proto také spokojenost zákazníka, kvalitní servis a příznivé ceny – to je filosofie naší firmy.

Historická data

1991
Vznik firmy Petr Březina – KERABO- prodej v garáži, pronajaté sklady
1995
Zakoupení pozemku v ul. Boleslavská Stará Boleslav
1997
Dokončena výstavba skladu a prodejny- nové stojany na obklady a dlažbu
1998
Výstavba nového skladu
2000
Výstavba třetího skladu
2001
Stavba skleněné přístavby
2003
Rozšíření prodejní plochy-koupelnové kóje, ukázka kompletních koupelen
2005
Změna na KERABO s.r.o.
2006
Úprava nádvoří – asfaltový povrch
2008
Úprava interiéru skleněné přístavby - nová dlažba, nové kóje firmy PARADYZ
2010
Rozšíření vzorkových kójí RAKO, neonová reklama Kerabo v průčelí
2011
Nová střecha na skladu č. 3 a předělání kójí s obklady
2013
Nová střecha nad prodejnou a stávajícím skladu
2015
Nově vyvzorkovaná prodejna
Rako Paradyz Opoczno Cersanit Tubadzin
KERABO s.r.o.
Boleslavská 1377
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

Telefon: 326 911 561
326 912 333
Email: koupelny@kerabo.cz

Zásady zpracování osobních údajů
Mapa prodejny Kerabo