O firmě

Jsme rodinná firma, kterou jsme budovali vlastními silami a záleží nám na ní – je to člen naší rodiny. A tak k ní přistupujeme – s láskou a péčí, stejně jako v rodině. Klienty si hýčkáme, aby se u nás cítili jako doma.

Jsme s vámi už dlouho. Již od roku 1991. Začínali jsme v garáži našeho rodinného domku jako malá rodinná firmička a prodávali jsme obklady a dlažby od RAKA – těm jsme věrni dodnes. Kvalita je holt kvalita. A na ni sázíme hlavně, díky tomu se nám dařilo a daří stála lépe a lépe. Postupně jsme přibírali další a další výrobce a rozšiřovali sortiment, stěhovali se a stěhovali, rostli a rostli, až jsme dospěli. A dnes je z nás sebevědomá firma, která se zabývá maloobchodem i velkoobchodem. Sídlíme strategicky přímo u nájezdu na dálnici D10 směr Mladá Boleslav, aby nás zákazníci rychle a pohodlně našli. Nyní naše prodejní prostory zaujímají 300 m2, skladovací plocha téměř 1500 m2. Vše jsme budovali vlastními silami, poctivě, krůček po krůčku, s láskou. Ale rozhodně jsme nezpychli, stále u nás vládne uvolněná rodinná atmosféra.

V naší prodejně seženete kompletní sortiment dlažeb a obkladů, příslušenství a koupelnového vybavení. Vše na jednom místě, nemusíte shánět všude možně. Pro lepší představu zákazníků máme i showroom, kde prezentujeme obklady na posuvných či otáčecích skříních, ale hlavně ve dvaceti šesti kójích vzorových koupelen, které si díky výsuvným panelům můžete představit v jiných odstínech či druzích. Můžete si na nich všimnout, mimo jiné našich nejprodávanějších obkladů a dlažeb od RAKO, Zorka Keramika, PARADYZ, CERRAD, Ceramika Końskie nebo Ceramika Bianca.

Náš personál je dokonale proškolený, profesionální a s úsměvem na rtech, aby byl každý zákazník maximálně spokojený.

Spokojenost zákazníka, kvalitní servis a příznivé ceny – to je naše filosofie.

+
Top