Showroom

Přijďte se k nám vykoupat … V našem showroomu na 300 m2 na vás totiž čekají vzorové koupelny. Nechte na sebe dýchnout jejich atmosféru – při výběru vám to pomůže. Klidně se posaďte nebo si i lehněte. Dejte všechny děti do vany, ať rovnou vyzkoušíte, jestli bude dost veliká. Proto jsme showroom vybudovali, aby zákazníkům pomáhal při výběru.

Atraktivně prezentujeme obklady a dlažby našich výrobců RAKO, Paradyz, Cerrad, NowaGala, Ceramika Końskie, Ceramika Bianca, Ceramika Gres a Zorka keramika, rozšířené o sanitární keramiku, sprchové kouty a vaničky, koupelnový nábytek a vodovodní baterie. Některé jsou na otáčecích skříních nebo na výsuvných panelech, abyste si vše dobře představili.

27+
let na trhu s obklady a dlažbami
150+
vystavených sérií obkladů a dlažeb
35 000+
m2 obkladů a dlažeb máme skladem
Profesionální poradenství
Nic pro nás není problém. Nehledáme výmluvy, ale hledáme cesty, jak by to šlo. Našim klientům poskytujeme kompletní poradenský servis. Sledujeme současné trendy a novinky. Každému zákazníkovi rádi pomůžeme, poradíme a vyřešíme případné problémy. Proškolený personál je u nás naprostou samozřejmostí. Úsměvem tu taky nešetříme, každého zákazníka si hýčkáme, aby se rád vracel a cítil se u nás jako doma.
+
Top