Výrobci

Alcaplast Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 580 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment. Alcaplast je tvůrcem nových trendů v sanitární technice. Výrobky Alcaplast nachází své uplatnění jak v novostavbách, tak i při rekonstrukcích.
Bemeta Společnost Bemeta Design s.r.o. vznikla na počátku roku 2004 s cílem nabídnout koupelnové doplňky vysoké kvality a vynikajícího zpracování pro náročné zákazníky. Bemeta Design s.r.o. se od svého vzniku orientuje na produkty čistého designu a vysoké kvality.
Tato firma se spojila s firmou Ceramika Gres. Spolu se specializují na dlažbu zvláště velkého formátu, která najde uplatnění jak v bytových tak i v nebytových prostorách.
Stavební chemie Ceresit zahrnuje široké a praktické spektrum výrobků. Jejich uplatnění je prakticky možné pro veškeré typy prováděných staveb. Lepení a spárování obkladů a dlažeb představuje technologie lepících a spárovacích hmot pro montáž všech možných typů obkladových materiálů jak z keramiky, přírodního kamene i skla.
Cerrad byla založena v roce 1994, od roku 1997 se zabývá výrobou keramických obkladů a dlažeb. Cerrad je dědicem a pokračovatelem nejlepších tradic 80-leté historie výroby keramických obkladů a sanitárních výrobků. Výrobky splňují přísné požadavky evropských norem. Mají všechny zákonem požadované zkoušky, schválení, domácí a zahraniční ceritfikáty. V současné době je v obchodní nabídce společnosti je více než 170 položek produktů.
Značka Cersanit nabízí inspirativní kolekce obkladů a dlažby vhodné pro interiéry i exteriéry. Kolekce jsou bohatá na detaily, dekorativní prvky, jsou ale také zajímavé cenou a kvalitou.
Dřevojas, výrobní družstvo, je významným českým výrobcem a dodavatelem koupelnového nábytku a nábytku na zakázku pro český a evropský trh. Vedle sériové výroby koupelnového nábytku vyrábí koupelnový nábytek přímo na míru, a to dle individuálních přání a specifických potřeb zákazníka.
Společnost EDEN CZ s.r.o. je ryze českou společností s dlouhou historií a praxí v oblasti výroby především koupelnového nábytku. V oblasti obchodní komunikace a etiky jednání s klienty si firma zakladá na tradici vlídných a přátelských partnerských vztahů, které jsou vždy založeny na principech úcty, vstřícnosti a ochotě vyhovět i najnáročnějším požadavkům zákazníka.
Výrobky Geberit nacházejí své uplatnění jak při výstavbě nových budov, tak při rekonstrukcích. Dělíme je do dvou skupin na Sanitární systémy (instalační systémy, splachovací nádržky a ventily, armatury a splachovací systémy, připojení zařizovacích předmětů, sprchovací toalety) a Potrubní systémy (kanalizační systémy, potrubní systémy pro rozvody různých médií).
Společnost GELCO vstoupila na trh se sanitární keramikou v létě roku 2006, coby stoprocentně česká společnost, vznikající bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Specializuje se na výrobky z litého mramoru, ale v naší nabídce najdete i výrobky z přírodního kamene, sprchové kouty z kvalitních, bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů.
Společnost HOPA působí na trzích střední a východní Evropy již více než deset let. Z počátku se specializovala na výrobu sprchových koutů, dnes se již zaměřuje na komplexní zajištění dodávek materiálů pro koupelny. Společnost HOPA vždy kladla důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb zákazníkům.
Ideal Standard je společnost s vedoucím postavením na trhu se zařizovacími předměty pro rezidenční, komerční i institucionální projekty. Stěžejní součástí obchodní strategie je významné zaměření na vývoj, industrializaci a dodávku inovativních koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií, wellness, nábytku a doplňků.
INTERCOM Bohemia přináší na český trh širokou škálu výrobků pod značkou SAGITTARIUS a zboží celé řady dalších výrobců. Produkci v ČR a SR dobře známého italského výrobce M&Z (Bratislavská firma InterCom, získala, jako jediná zahraniční společnost, oprávnění vyrábět vybrané série baterií značky SAGITTARIUS mimo území mateřské firmy) a celé řady dalších významných výrobců.
Moderní, technologicky vyspělá společnost se sídlem v České republice 25 km od hranic s Německem ve městě Cvikov. Rodinná firma s tradicí a se specializací 15 let na výrobu koupelnového nábytku. Kvalitou, spolehlivostí a designem se INTEDOOR řadí k evropské špičce v této oblasti. Výroba je realizována na HI-TECH výrobních zařízeních, především německého původu ve dvou výrobních závodech.
Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.
Společnost KALDEWEI se od roku 1918 v nyní již čtvrté generaci s vášní věnuje spojení oceli a smaltu. Jen tak se mohlo podařit dosáhnout mimořádného spojení, které zaručuje jedinečnou kvalitu a odolnost koupacích van a sprchových vaniček KALDEWEI.
Sprchové baterie, vanové baterie. Design baterií této firmy je velice rozdílný - všechny formy se pojí s nejlepší funkčností. A jedna věc je také neměnná: vynikající kvalita.
SANITEC je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. SANITEC je jedním ze dvou největších výrobců a dodavatelů v každé zemi.
Společnost Krajcar, s.r.o. je ryze českou společností s 15-ti letou zkušeností ve výrobě koupelnového nábytku. Moderní stroje a vybavení zajišťují vysokou kvalitu nábytku, čímž se firma Krajcar řadí ke špičce v této oblasti. Systém naší výroby podléhá přísným pravidlům, máme zavedenou násobenou kontrolu každého procesu, abychom Vám dodali výrobek té nejvyšší kvality. Každý díl je opracován na CNC strojích. Díky tomu je dosažena maximální přesnost pro další zpracování a montáž.
Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. LAUFEN, prémiová značka v portfoliu ROCA je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Znalost koupelny jako celku se vyvinula jak z působnosti společnosti LAUFEN v keramickém průmyslu, tak ze sofistikovaného designu. Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.
NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií (METALIA) a koupelnových doplňků (NOVATORRE) nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Široký sortiment významně doplňují žádané produkty jako instalatérský program NOVASERVIS, WC sedátka PRESTIGE, KANDRE, sprchový program a také zahradní program DAYE. Naše společnost má ve svém portfoliu nejen vlastní výrobky, ale také produkty kvalitních zahraničních značek FERRO, LA TORRE, NADIA RUBINETTERIE a další.
Tato firma vznikla roku 1995, roku 2007 se spojila s firmou Ceramika Gres. Spolu tak vytvořila konkurence schopnou firmu, která se specializuje na dlažbu zvláště velkého formátu, která najde uplatnění jak v bytových tak i v nebytových prostorách.
Značka OPOCZNO tvoří a inspiruje jedinečné a nadčasové kolekce již více jak 125 let. Rozvoj a neustálé zdokonalování výrobků umožňují tři moderní výrobní závody: Mazowsze, Pomorze a Śląsk, Odpovědí na současnou módu je odvážný design a bohatá škála barev nových kolekcí. Protáhlý formát, smělý design a především kolekce rektifikovaných obkladovým prvků to je další významný přelom ve vzhledu výrobků značky OPOCZNO.
Široká nabídka tohoto výrobce najdou využití jak v individuální výstavbě, průmyslové výstavbě, tak i v prestižních investičních akcích. V současnosti se rozvíjí ve třech značkách - Kwadro, Ceramika Paradyž a v prémiové značce My Way Paradyž Group. Kwadro – to je nabídka pro ty, kteří hledají tradiční vzory za dobrou cenu a ve vysoké kvalitě provedení. Paradyž je naše nejrozsáhlejší značka, která obsahuje kolekce s největším výběrem dekoračních vzorů a designů pro využití v rozmanitých interiérech. Zatímco značka My Way Paradyž Group nabízející keramické výrobky, ve kterých se spojují nejmodernější technologie s uměleckým designem, je určena nejnáročnějším zákazníkům, kteří oceňují možnost uplatnění vlastního stylu.
Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která oslavila v loňském roce 130. výročí svého vzniku. Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů. Každá značka má jasnou pozici pro jednotlivé cílové skupiny a segmenty trhu.
Česká firma, která byla založena v roce 2001. Zajímá se výrobou vodovodních baterií. Mimo běžné baterie vyrábí: speciální baterie na vany, senzorové baterie, baterie k průtokovým ohřívačům, baterie do sprchových boxů, sprchy k venkovním bazénům a jiné vodovodní baterie a výrobky na zakázku
Ravak působí ve více než 50 zemích světa a je největším výrobcem vybavení pro koupelny nejen v Česku, ale i v celé střední a východní Evropě. Zaměřuje se na moderní koupelny promyšlené do posledního detailu v ucelené nabídce komplexních řešení. Svým zákazníkům dodávají vany, sprchové kouty a dveře, vany s hydromasážními systémy, umyvadly, koupelnovým nábytkem, vodovodní baterie a doplňky jako jsou čistící přípravky vyvinuté přímo výrobcem pro šetrnou a účinnou péči o vybavení koupelny.
Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravského krasu nový podnik výjimečných kvalit. V novém podniku RIHO vyrostl tým specializovaných techniků, kteří tvoří špičku ve svém oboru.
Společnost Roth slaví úspěchy již od roku 1991 (pod jménem ROLTECHNIK) nejen v ČR, ale i na nejnáročnějších trzích, jako je Německo, Rakousko, Švýcarsko a další. Patří k prvním společnostem v regionu Východní Evropy v oblasti výroby a distribuce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček a hydromasážních zařízení. V současnosti společnost vlastní 2 výrobní závody v Třebařově a Červené Vodě s výrobními a skladovými prostory o celkové rozloze 16.000 m2. Od 1. 1. 2020 převzala firma Roltechnik nový název Roth Czech.
SanSwiss již více než 30let vyrábí sprchové zástěny a vaničky osvědčené kvality. Firma SanSwiss patří díky svému rozsáhlému know-how I četným inovacím výrobků k úspěšným výrobcům v Evropě. Produkty SanSwiss splňují nejvyšší nároky na technické provedení, funkčnost, comfort a design.
Zaměřuje se na výrobu praktických koupacích van s původním designem a moderních relaxačních van z nejkvalitnějších materiálů a poctivým dílenským zpracováním. Společnost byla založena roku 1995, v roce 1998 se společnost přejmenovala na současnou SANTECH plus s.r.o.
Zabýváme se výrobou a distribucí koupelen, kuchyní, obkladů a dlažeb. Jsme rodinná společnost působící na trhu od roku 1991. Máme 3 výrobní závody a 4 distribuční sklady o ploše 13.400 m2Zaměstnáváme 180 pracovníků. Navrhujeme nové výrobky ve vlastním Design centru. Provozujeme 3 vlastní vzorkovny. 40% našeho obratu exportujeme do zahraničí.
TEiKO patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Jedná se o ryze českou firmu, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.
Společnost TRES GRIFERÍA je rodinná firma s více než padesátiletou zkušeností. Věnuje se kompletní výrobě a prodeji vysoce kvalitních vodovodních baterií určených do koupelny i do kuchyně, hydromasážních panelů a koupelnových doplňků. Má dceřiné společnosti v Německu, Itálii, Polsku a Portugalsku. Ústřední závod o rozloze 30 000 m2 se nachází v městě Vallirana (Barcelona - Španělsko), kde se vyrábí více než 3 000 modelů vodovodních baterií. Je to jedna z nejvýznamnějších společností působících na evropském trhu a jejím velmi jasným cílem je poskytovat služby a kvalitu za dobré ceny.
Jedná se o prvního výrobce akrylátových van v České republice a již 18 let patří mezi evropskou špičku vývoje a výroby wellness produktů. Vagnerplast vyrábí akrylátové vany, sprchové vaničky, sprchové a vanové zástěny, masážní systémy a nabízí širokou škálu doplňků pro skvělý pocit z času stráveného ve Vaší koupelně.
WILD STONE se zabývá výrobou a prodejem obkladových kamenů, portlandských dlažeb, parapet, špalet, fasádních systémů, slunečních hodin a přímým dovozem porfyru.
Zorka keramika je společnost specializující se na výrobu obkladů a dlažeb. Vysoká kvalita, atraktivní design a široká škála produktů vyráběných na moderních strojích s novou technologií upoutá mnoho zákazníků na našem i evropském trhu.
Top